Tak co s autem? Možností k parkování letiště Praha nabízí opravdu hodněManžel mým nápadem parkingu u letiště nadšený nebyl. Z hlediska parkování letiště Praha nabízí podle jeho mínění stejné služby, ne-li lepší, a cena taky nevypadala nijak zvlášť vysoká. Otázka, co s autem, byla před naším odjezdem na dovolenou na denním pořádku. Shodli jsme se, že se na letiště opravdu dopravíme autem, vlastním. A řešili, kde ho umístíme po dobu našeho dovolenkování v Turecku. Úplně nejlepším řešením by samozřejmě bylo požádat dva z našich přátel, aby jeli vlastním autem a jeden z nich pak naše auto odvezl zpět domů.
Takto bychom situaci asi řešili v případě, kdy by odlet nebyl naplánovaný na brzké ranní hodiny a všední den k tomu. Za těchto okolností jsme nechtěli nikoho rušit a vymýšlet složité manévry. Rozhodli jsme se spolehnout sami na sebe, jako už tolikrát. On jeden nikdy neví. A představa, že stojím na letišti a nemám komu předat auto, ve mně vzbuzovala různé pocity, ale rozhodně ne příjemné.
Mnou vyhledaná služba parkování u letiště se manželovi z praktických důvodů nezamlouvala. Ne, že by nabízeným nabídkám nevěřil, naopak. Sám uznal, že jsou výhodné a jistě pro spoustu lidí praktické. Navíc nabízeli i přepravu více osob, disponovali dodávkami či minibusy, v tom problém nebyl. Jak už jsem ale zmínila několikrát, manžel je starý praktik. A jak praví staré přísloví – dvakrát měř, jednou řež – on měří hned několikrát, aby si byl jistý, že vybral opravdu to nejlepší a nejpraktičtější řešení.

gray and white indoor parking lot

Využít parking u letiště, nebo bude parkování letiště Praha přece jen lepší? To, kdybychom věděli

A tak, jak je ostatně zvyklý, hledal dál. A přišel s nabídkou parkování letiště Praha, které nabízí opravdu dobré služby pod jednou střechou. K dispozici bylo hned několik variant – od pouhého parkování po prostor opravdu důkladně monitorovaný kamerami, úschovu cenností a podobných věcí. To bylo něco na mého manžela. Vždycky se mu směju, že on je přesně ten typ, kterého dostane kdejaká reklama. Hlavně, když je toho za málo peněz co nejvíc.
Samozřejmě oponuje, že to vůbec není pravda, ale já vím své. Nechala jsem si předvést jeho objev. Vyslechla ho a musím přiznat, že nabídka se to zdála být opravdu zajímavá. S napětím jsem tedy čekala na tu nejdůležitější část – co za to. Byla jsem přesvědčená, že z té sumy mi musí zákonitě vypadnout oči z důlků. Nestalo se tak. Bylo to sice dražší než parkování, které jsem našla posledně já, ale nebylo to nic, co bychom neměli uplatit. Možná i proto, že parkování přímo na letišti zlevnilo, jak jsem se poté dočetla i v tomto a tomto článku.

Možnostmi parkování letiště Praha překvapilo …

Přijedeme přímo na místo, k terminálu a nebudeme muset nic řešit. Nic neřešit, to jsme ostatně chtěli celou dobu. Když už konečně s dětmi plánujeme první společnou dovolenou u moře, nehodlali jsme si ji zkazit organizačními neshodami a strachem, co kdyby něco neklaplo. Zvolili jsme proto cestu toho nejmenšího kompromisu. V jednom měl manžel totiž pravdu – když už jedeme tak daleko, a ne zrovna za malé peníze, pár stovek navíc za parkování není to, co by nás mělo vykolejit.


A tak jsme všechno zajistili a konečně se mohli jen těšit. Na první společné moře, sluníčko a teplo (to se pravda těšili jen někteří z nás) a na radost našich dětí. Kterým se konečně splní to, co si dlouho tajně přáli a stráví první opravdovou dovolenou v cizině, u moře k tomu.
Nutno říct, že jsme se měli opravdu báječně. A pokud by to někoho opravdu zajímalo, můžu se o našem pobytu v Turecku rozepsat malinko víc. Dejte klidně vědět, docela mě tematika letních dovolených začala bavit a už vymýšlíme, kam se podíváme příště.

Související Příspěvek

Stravovací návyky, které vám pomohou v otázce, jak... Jak rychle zhubnout 20 kg? Není to jen o cvičení; značný důraz je také kladen na stravovací návyky. Správná strava může být klíčovým prvkem úspěchu př...
Hledáte stavební pozemky na Praze-východ? Zde je 1... Koupě stavebního pozemku v Praze-východ je zajímavou příležitostí, ať již chcete stavět nebo investovat do nemovitosti. Před reagováním na nabídky je ...
Jedeme k moři. Ale kam a jak? Jen pár hodin po tom, co děti napadla myšlenka, že bychom letošní dovolenou mohli trávit u moře, jsme téměř všichniJen pár hodin po tom, co děti nap...
Jak pečovat o jizvy po modelaci prsou? A jak dlouh... Plastická chirurgie dnes dovede zázraky, ovšem jizvy po modelaci prsou, ty se objeví vždy. Vyhnout se jim alespoň prozatím nedá. Modelace poprsí je vš...