O mně

O mně

Vítám vás na svém blogu!

Ano, už i já jsem podlehla kouzlu internetového blogování a budu ráda, když můj nově vzniklý web budete pravidelně sledovat. Na úvod mi ale dovolte napsat o sobě pár řádek. Vlastně – není na mě nic zvláštního. Jsem obyčejná manželka a mamina tří dětí ve věkovém rozmezí od tří do deseti let. Vždycky jsem byla rodinný typ, jako malá jsem si vysnila kluka a holčičku a těšila se, až se ze mě konečně stane mamina. Dala jsem si na čas, ale dvě děti mám, a jako bonus k nim i naši tříletou treperendu Elišku, se kterou jsme tak úplně nepočítali, ale o to víc se na ni těšili.

Proč vznikl tenhle blog?

A protože jsou děti nevyčerpatelnou studnicí nápadů a nejrůznějších příhod, na které bych jen nerada zapomněla, vznikl tenhle blog.

Ráda bych sem zaznamenávala všechny naše radosti a strasti – které samozřejmě projdou rodinnou cenzurou. Přišlo mi líto, že spousta našich zážitků upadne v zapomnění.

Proto tento blog, ve kterém bych časem ráda listovala a připomínala si všechno, co máme (ne)úspěšně za sebou.
Vlastně by z tohoto prostoru měl vzniknout takový internetový deník. Deníky, ty jsem jako malá ostatně taky ráda psávala.

Nedávno jsem na pár svých exemplářů z osmdesátých let narazila a nestačila jsem se divit, co všechno jsem tenkrát řešila. Dnes bych ty své problémy nazvala prkotinami, ale před časem pro mě samozřejmě bylo nezbytně nutné je vyřešit.

Sama jsem zvědavá, jak se tomuto mému internetovému počinu povede. A hlavně – jak to budu zvládat časově. Nikdy jsem nebyla člověk, kterému by nedělalo problém dodržovat termíny. Se třemi dětmi na krku se moje schopnost udělat cokoliv včas ještě zhoršila. Veřejně tu ale slibuju, že se budu snažit psát pravidelně.
O sobě, své rodině, svých dětech. A napoprvé také o tom, jak jsme hledali, našli a následně odjeli na dovolenou. Tak hurá do toho, věřím, že se vám moje řádky budou líbit.